GALAXIMA FAKTURY | ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB (EET)


Fakturace online Co fakturace umí Fakturace a EET Fakturace pro firmy Fakturace pro účetní Fakturace API (pro vývojáře)


GALAXIMA FAKTURY, zkráceně www.gxfaktury.cz, je online služba, kterou využijete všude, kde je připojení k internetu.
Vystavovat faktury můžete odkudkoliv a kdykoliv, na pc, notebooku i tabletech.

Systém GALAXIMA FAKTURY je vhodný pro plátce i neplátce DPH, pro živnostníky, firmy a účetní firem.

Práci v systému galaxima fakturace zvládne každý, je velmi jednoduchá, vše je přehledné, nepotřebujete žádné další školení. Dokážete s ním vystavit faktury, zálohové faktury, dodací list nebo opravný daňový doklad. Získáte dokonalý přehled o vystavených fakturách, přehledné statistiky, umožňuje online fakturaci i v cizích měnách a jazycích. Můžete si nahrát vlastní logo a podpis na fakturách. S tímto programem ušetříte čas při vystavování faktur.

Data jsou bezpečně chráněna šifrovaným přenosem protokolem HTTPS se silným SSL certifikátem obdobným jako v elektronickém bankovnictví bank a také pravidelně zálohována.

EET je zkratkou pro elektronickou evidenci tržeb, označovanou také jako e-tržby.
Jste-li povinný EET, stačí nahrát certifikát získaný z webových stránek Finanční správy, postup je jednoduchý.


fakturace, online fakturace, eet, fakturační program, faktura, proforma faktura, vedení fakturace

Online fakturace, kompletní fakturační online systém, faktury, zálohové faktury, proforma faktury, dobropisy (opravné daňové doklady) a automatické kontroly včetně kontroly plátce DPH. GALAXIMA FAKTURY ONLINE, kdekoliv a kdykoliv, EET, elektronická evidence tržeb. Přidejte se k nám...

Máte zájem o internetové služby?

Poptejte nás, zpracujeme pro vás cenovou kalkulaci, případně se s vámi rádi setkáme pro další postup.

Pro úspěšnou viditelnost webové prezentace klienta vytváříme návrhy a případnou správu internetové reklamy. Jednou z významných strategií je používání tzv. PPC (Pay Per Click - platba za proklik), zaměřujeme se především na Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads).

Další formou jsou podpůrné mikroweby, emailing a průběžné seo optimalizace. Vytváření zpětných odkazů na webové stránky je jednou z nejdůležitějších činností a často opomíjených po samotné realizaci stránek. Pro obsahované vyhledávání fulltextových vyhledávačů určuje do jisté míry i pořadí zobrazování výsledků a tedy i viditelnost webové stránky.

Chci zasílat email novinky