Tvorba webových stránek České Budějovice

Online fakturace | online faktury včetně EET


GALAXIMA FAKTURY | ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB (EET)Co umí
EET
Pro firmy
Pro účetní
Pro vývojáře
GALAXIMA FAKTURY, zkráceně www.gxfaktury.cz, je online služba, kterou využijete všude, kde je připojení k internetu. Vystavovat faktury můžete odkudkoliv a kdykoliv, na pc, notebooku i tabletech.

Systém GALAXIMA FAKTURY je vhodný pro plátce i neplátce DPH, pro živnostníky, firmy a účetní firem.

Práci v systému galaxima fakturace zvládne každý, je velmi jednoduchá, vše je přehledné, nepotřebujete žádné další školení. Dokážete s ním vystavit faktury, zálohové faktury, dodací list nebo opravný daňový doklad. Získáte dokonalý přehled o vystavených fakturách, přehledné statistiky, umožňuje online fakturaci i v cizích měnách a jazycích. Můžete si nahrát vlastní logo a podpis na fakturách. S tímto programem ušetříte čas při vystavování faktur.

Data jsou bezpečně chráněna šifrovaným přenosem protokolem HTTPS se silným SSL certifikátem obdobným jako v elektronickém bankovnictví bank a také pravidelně zálohována.

EET je zkratkou pro elektronickou evidenci tržeb, označovanou také jako e-tržby.
Jste-li povinný EET, stačí nahrát certifikát získaný z webových stránek Finanční správy, postup je jednoduchý.


Máte zájem o naše internetové služby?
Souhlasím se zpracováním osobních údajůOnline fakturace, kompletní fakturační online systém, faktury, zálohové faktury, proforma faktury, dobropisy (opravné daňové doklady) a automatické kontroly včetně kontroly plátce DPH. GALAXIMA FAKTURY ONLINE, kdekoliv a kdykoliv, EET, elektronická evidence tržeb. Přidejte se k nám...