SEO OPTIMALIZACE WEBU PRO VYHLEDÁVAČE


Seo optimalizace web stránek Tvorba zpětných odkazů

Způsobů jak se na internetu zviditelnit je celá řada. Ke každému web projektu přistupujeme individuálně s ohledem na cíl a představy klienta. Vždy se snažíme o maximálně efektivní reklamu s přínosem návštěvnosti a vyššího potenciálu prodeje na internetu pro klienta.

Internetový marketing zahrnuje mnoho variant a možností:

  SEM (search engine marketing) - placené zápisy, sponzor. odkazy apod.   SEO optimalizace pro vyhledávače (onpage faktory)   Copywriting   Linkbuilding   Virální marketing | sociální sítě   E-mail marketing   PPC kampaně (Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads, eTarget, atd.)   Provozní systémy (Afiliate)   Soutěže, ankety, vouchery, výzkumy, věrnostní systémy   Weblogy, fóra, diskuse   Exporty do katalogů zboží   RRS kanály, XML   PR články, kontextová reklama   bannerová reklama (placená, výměnná)   Microsites   PR články, kontextová reklama   a mnoho dalších...Seo optimalizace, seo optimalizace webu, marketing webu, marketing web stránek, onpage optimalizace webu

Máte zájem o internetové služby?

Poptejte nás, zpracujeme pro vás cenovou kalkulaci, případně se s vámi rádi setkáme pro další postup.

Pro úspěšnou viditelnost webové prezentace klienta vytváříme návrhy a případnou správu internetové reklamy. Jednou z významných strategií je používání tzv. PPC (Pay Per Click - platba za proklik), zaměřujeme se především na Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads).

Další formou jsou podpůrné mikroweby, emailing a průběžné seo optimalizace. Vytváření zpětných odkazů na webové stránky je jednou z nejdůležitějších činností a často opomíjených po samotné realizaci stránek. Pro obsahované vyhledávání fulltextových vyhledávačů určuje do jisté míry i pořadí zobrazování výsledků a tedy i viditelnost webové stránky.

Chci zasílat email novinky