INTERNETOVÝ MARKETING


PPC kampaně Retargeting Sociální sítě Copywriting

Máte webové stránky nebo eshop a chcete zvýšit jejich návštěvnost, zkrátka dostat uživatele internetu na vaši web prezentaci? Pokud chcete být na internetu vidět, je internetový marketing nutností! Zvyšte svůj zisk pomocí marketingových kampaní, PPC, SEO, copywritingu, internetového PR nebo jiných služeb.

Ať už hledáte klienty, čtenáře, odběratele email novinek, zaměstnance nebo jakýkoliv jiný cíl...obraťte se na nás.

V oblasti internetového marketingu vám můžeme nabídnout komplexní mix.

Internetový marketing je vhodné kombinování řady nástrojů s ohledem na definované cíle, cílovou skupinu a navrženou strategii. Po dohodě s klientem strategii realizujeme a pravidelně reportujeme výsledky a navrhujeme případná vylepšení na základě měřených údajů kampaní.


Internetový marketing, internet marketing, marketingový plán, internetová PR, marketing web stránek, marketing eshopu
  Co Vám můžeme u internet marketingu nabídnout?
  Vytvoříme Vám marketingový plán na míru
  Vytvoříme efektivní PPC kampaně
  Úpravy stránek v souladu s white-hat SEO
  Poskytneme Vám školení v internetovém marketingu
  Založíme Vaší firmě profil na sociálních sítích
  Vymyslíme Vám originální newslettery
  Pomůžeme Vám s internetovým PR
  Napíšeme originální texty na Vaše webové stránky
  U internetového marketingu můžete měřit efektivitu


Zásadní body k úspěchu v online marketingu
 • Analyzujte současný stav – vždy je třeba vědět, kde v jaké situaci máte konkrétní web / eshop, abyste mohli zvolit správný směr vedoucí k cíli. Stanovte si reálné cíle – častou příčinou neúspěchu firem bývá přecenění vlastní sil nebo naopak jejich podcenění.
 • Nebojte se konkurence a poznejte ji
  Konkurence je vaším učitelem. Inspirujte se u úspěšných, dívejte se, jak pracují a snažte se vyvarovat jejich chyb. Využijte sociálních sítí – internet, to nejsou jen webové stránky a e-shopy. Moderní internet, to je komunikace a interakce neboli sociální aktivity. Pro mnoho oborů v podnikání je přímo nezbytné budovat své jméno i na sociálních sítích.
 • Plánujte marketingové aktivity
  Dobře naplánované marketingové kroky vám pomohou zefektivnit jednotlivé činnosti, analyzovat a navrhovat zlepšení efektivity. Brand – budujte silnou a úspěšnou značku. Poznejte své silné i slabé stránky.
 • Nepracujte tvrdě, ale chytře
  Váš úspěch se odvíjí od schopnosti kreativně myslet. Zkoušejte inovativní postupy a buďte originální. Opakovatelnost práce – to, co děláte nyní, musí podporovat to, co budete dělat v budoucnu. Sbírejte kontakty, tvořte databáze použitelné v budoucnu. Dnes pracujte na zítřku.
 • Strategický internetový marketing
  Podporujte vaše internetové strategie i offline marketingem. Informujte lidi na nejrůznějších akcích, buďte sponzory, investujte do reklamy v klasických mediích jako je rozhlas, noviny nebo například televize. Poznejte trh a své zákazníky – základem dobře prováděného internetového marketingu je znalost podnikatelského prostředí, trhu a především zákazníků.


Máte zájem o internetové služby?

Poptejte nás, zpracujeme pro vás cenovou kalkulaci, případně se s vámi rádi setkáme pro další postup.

Pro úspěšnou viditelnost webové prezentace klienta vytváříme návrhy a případnou správu internetové reklamy. Jednou z významných strategií je používání tzv. PPC (Pay Per Click - platba za proklik), zaměřujeme se především na Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads).

Další formou jsou podpůrné mikroweby, emailing a průběžné seo optimalizace. Vytváření zpětných odkazů na webové stránky je jednou z nejdůležitějších činností a často opomíjených po samotné realizaci stránek. Pro obsahované vyhledávání fulltextových vyhledávačů určuje do jisté míry i pořadí zobrazování výsledků a tedy i viditelnost webové stránky.

Chci zasílat email novinky