PPC reklamní kampaně - PPC kampaně


PPC kampaně Retargeting Sociální sítě Copywriting

PPC reklama nebo-li Pay-Per-Click, "Plaba za kliknutí", je efektivní způsob, jak rychle zvýšit návštěvnost vašeho webu v krátkém časovém období. Platíte pouze za proklik odkazu na web stránky. PPC reklamní kampaně jsou snadno měřitelné a např. oproti bannerové reklamě velmi dobře zacílené a a efektivní. Určení správné cílové skupiny je podstata této formy internetové reklamy.

PPC kampaně nastavíme a spravujeme pro klienta

Potřebujete zvýšit prodej na eshopu nebo viditelnost webové prezentace pro potenciální klienty? Chcete rozšířit povědomí o značce? Potřebujete oslovit pouze uživatele z určité oblasti? Toto a další informace od vás zjistíme a až poté navrhneme vhodnou strategii pro kampaň.ppc kampaně, ppc reklamní kampaně, ppc správa
Specializujeme se na na Seznam, Google, Yahoo, Bing, Facebook, Amazon, eBay, eTarget, Youtube, Heureku a weby jejich partnerů, tedy největší hráče na poli internetu i v oblasti B2B a B2C. Pro eshopy jsou důležité srovnávače produktů / PPC kampaně eshopů. PPC kampaně Hlavní CZ/SK srovnávače zboží, které podporujeme:


PPC kampaně Seznam Zboží PPC kampaně Heureka.cz PPC kampaně Google nákupy

PPC kampaně Reklamní systémy, které primárně doporučujeme a ve kterých PPC kampaně spravujeme

PPC kampaně Seznam Sklik PPC kampaně Google Ads PPC kampaně Facebook       PPC kampaně Youtube

Máte zájem o internetové služby?

Poptejte nás, zpracujeme pro vás cenovou kalkulaci, případně se s vámi rádi setkáme pro další postup.

Pro úspěšnou viditelnost webové prezentace klienta vytváříme návrhy a případnou správu internetové reklamy. Jednou z významných strategií je používání tzv. PPC (Pay Per Click - platba za proklik), zaměřujeme se především na Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads).

Další formou jsou podpůrné mikroweby, emailing a průběžné seo optimalizace. Vytváření zpětných odkazů na webové stránky je jednou z nejdůležitějších činností a často opomíjených po samotné realizaci stránek. Pro obsahované vyhledávání fulltextových vyhledávačů určuje do jisté míry i pořadí zobrazování výsledků a tedy i viditelnost webové stránky.

Chci zasílat email novinky