TVORBA ZPĚTNÝCH ODKAZŮ - LINKBUILDING PRO VÁŠ WEB / ESHOP


Seo optimalizace web stránek Tvorba zpětných odkazů

Linkbuilding je tvorba provázané sítě zpětných odkazů, které vedou na vaše webové stránky. U zpětných odkazů je důležité množství, tématičnost a kvalita. Čím lepší má stránka, která na vás odkazuje, hodnocení (rank), tím kvalitnější je získaný odkaz. Může se jednat o nejrůznější internetové katalogy, PR weby, srovnávače zboží apod.

Linkbuilding je podstatnou částí SEO. Odkazy jsou totiž pro vyhledávače důležitým kritériem pro posuzování kvality webu.

Linkbuilding je dlouhodobá činnost. Linkbuilding se skládá z těchto činností:

  analýza současného stavu odkazového profilu
  odstranění případných nekvalitních odkazů
  vytvoření strategie pro tvorbu zpětných odkazů
  tvorba kvalitních zpětných odkazů

Vyhledávače hodnotí autoritu webové stránky (mimo jiné) podle toho, kolik jiných stránek na tuto webovou stránku odkazuje. Důležitou roli hraje také kvalita a tématická spřízněnost (relevance) této webové stránky, která na vaši stránku odkazuje.
tvorba zpětných odkazů, linkbuilding, zpětné odkazy, autoritativní odkazy, sociální signály, sociální záložky, moz rank, DA (domain autority), PA (page autority)
Zaměřujeme se na získávání jednosměrných zpětných odkazů. Víme totiž, že jednosměrné zpětné odkazy, jako jsou například přirozené odkazy, jsou králi mezi všemi odkazy.

Máte zájem o internetové služby?

Poptejte nás, zpracujeme pro vás cenovou kalkulaci, případně se s vámi rádi setkáme pro další postup.

Pro úspěšnou viditelnost webové prezentace klienta vytváříme návrhy a případnou správu internetové reklamy. Jednou z významných strategií je používání tzv. PPC (Pay Per Click - platba za proklik), zaměřujeme se především na Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads).

Další formou jsou podpůrné mikroweby, emailing a průběžné seo optimalizace. Vytváření zpětných odkazů na webové stránky je jednou z nejdůležitějších činností a často opomíjených po samotné realizaci stránek. Pro obsahované vyhledávání fulltextových vyhledávačů určuje do jisté míry i pořadí zobrazování výsledků a tedy i viditelnost webové stránky.

Chci zasílat email novinky