webhosting - registrace - správa - web domény


K provozování vašich webových stránek nestačí jen web stránky vytvořit, ale je třeba jim zajistit tzv. internetovou adresu, pod kterou je zájemci - zákazníci naleznou (tzv. doménu) a vytvořit místo, kde budou na internetu umístěny tzv. webhosting.

Pro zajištění webhostingových služeb využíváme vlastní servery umístěné v jednom z nejmodernějších datacenter v České republice. Zajišťujeme kompletní správu domén všech dostupných koncovek od registrace až po udržování životnosti domény, tzn. správa web domén.
Webhosting, registrace web domén, správa web domén, domény .cz, gx webhosting, hosting web stránek, hosting eshopů

Máte zájem o internetové služby?

Poptejte nás, zpracujeme pro vás cenovou kalkulaci, případně se s vámi rádi setkáme pro další postup.

Pro úspěšnou viditelnost webové prezentace klienta vytváříme návrhy a případnou správu internetové reklamy. Jednou z významných strategií je používání tzv. PPC (Pay Per Click - platba za proklik), zaměřujeme se především na Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads).

Další formou jsou podpůrné mikroweby, emailing a průběžné seo optimalizace. Vytváření zpětných odkazů na webové stránky je jednou z nejdůležitějších činností a často opomíjených po samotné realizaci stránek. Pro obsahované vyhledávání fulltextových vyhledávačů určuje do jisté míry i pořadí zobrazování výsledků a tedy i viditelnost webové stránky.

Chci zasílat email novinky