SSL CERTIFIKÁTY & AUDITY IT BEZPEČNOSTI


ZVYŠTE DŮVĚRYHODNOST VAŠÍ WEBOVÉ STRÁNKY POMOCÍ SSL CERTIFIKÁTU

PROČ POUŽÍVAT SSL CERTIFIKÁT?

SSL certifikáty by měl používat každý z hlediska bezpečnosti, kdo shromažďuje prostřednictvím webových stránek důvěrné údaje. Pomocí SSL certifikátu je veškerá komunikace mezi serverem a uživatelem internetu šifrována a bezpečně chrání informace, které přímá / odesílá z Vašeho webu. Zašifruje názvy, adresy, hesla, čísla účtů, platební karty a další osobní údaje, aby byly chráněny před hackery a dalšími online podvodníky. U eshopů by mělo být použití SSL certifikátů pro zabezpečení komunikace samozřejmostí.

To, že jsme připojení na webové stránky zabezpečené pomocí SSL, poznáme podle adresy stránky, která obsahuje navíc písmeno „s“, např. https://www.gxfaktury.cz nebo podle upozornění prohlížeče.

NAŠE SPOLEČNOST NABÍZÍ SSL CERTIFIKÁTY OD TĚCHTO CERTIFIKAČNÍCH AUTORIT

Thawte
Symantec
GeoTrust
RapidSSL
AlpiroSSL
Comodo
Let's Encrypt

SSL certifikáty se dále dělí podle typu zabezpečení na certifikáty se zeleným adresním řádkem Vaší společnosti, multidoménové, pro více subdomén, osobní i firemní pro podpis (např. šifrované emaily, PDF dokumenty). Základní rozdělení je podle ověření: domény(DV), organizace(OV) nebo rozšířené ověření(EV).

MUSÍM MÍT SSL CERTIFIKÁT NA WEBOVÉ STRÁNCE?

Google od ledna 2017 společně s novou verzí prohlížeče Chrome (verze 56) bude Váš eshop nebo webové stránky v tomto nejrozšířenějším prohlížeči zobrazovat jako nezabezpečený protokolem HTTPS.
Zabezpečené spojení mezi serverem a webem patří mezi jedno z kritérií, které Google zařadil do vyhledávacího algoritmu. Jedná se tedy o faktor, který má vliv na pořadí výsledků v přirozeném (tj. organickém) vyhledávání uživateli internetu.

AUDIT IT BEZPEČNOSTI

nabízíme komplexní IT audit Vaší společnosti
software, hardware audit
výstupní sestavy včetně doporučení změn, případně úprav stávajícího nastavení
bezpečnostní doporučení (software, hardware, netware)
možnost budoucí externí správy IT (outsourcing)Máte zájem o internetové služby?

Poptejte nás, zpracujeme pro vás cenovou kalkulaci, případně se s vámi rádi setkáme pro další postup.

Pro úspěšnou viditelnost webové prezentace klienta vytváříme návrhy a případnou správu internetové reklamy. Jednou z významných strategií je používání tzv. PPC (Pay Per Click - platba za proklik), zaměřujeme se především na Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads).

Další formou jsou podpůrné mikroweby, emailing a průběžné seo optimalizace. Vytváření zpětných odkazů na webové stránky je jednou z nejdůležitějších činností a často opomíjených po samotné realizaci stránek. Pro obsahované vyhledávání fulltextových vyhledávačů určuje do jisté míry i pořadí zobrazování výsledků a tedy i viditelnost webové stránky.

Chci zasílat email novinky