Tvorba webových stránek České Budějovice

SSL certifikáty | audity IT bezpečnosti

SSL certifikáty | audity IT bezpečnosti

SSL CERTIFIKÁTY & AUDITY IT BEZPEČNOSTIZVYŠTE DŮVĚRYHODNOST VAŠÍ WEBOVÉ STRÁNKY POMOCÍ SSL CERTIFIKÁTU OD GALAXIMA.

PROČ POUŽÍVAT SSL CERTIFIKÁT?

SSL certifikáty by měl používat každý z hlediska bezpečnosti, kdo shromažďuje prostřednictvím webových stránek důvěrné údaje. Pomocí SSL certifikátu je veškerá komunikace mezi serverem a uživatelem internetu šifrována a bezpečně chrání informace, které přímá / odesílá z Vašeho webu. Zašifruje názvy, adresy, hesla, čísla účtů, platební karty a další osobní údaje, aby byly chráněny před hackery a dalšími online podvodníky. U eshopů by mělo být použití SSL certifikátů pro zabezpečení komunikace samozřejmostí.

To, že jsme připojení na webové stránky zabezpečené pomocí SSL, poznáme podle adresy stránky, která obsahuje navíc písmeno „s“, např. https://www.gxfaktury.cz nebo podle upozornění prohlížeče.

NAŠE SPOLEČNOST NABÍZÍ SSL CERTIFIKÁTY OD TĚCHTO CERTIFIKAČNÍCH AUTORIT SSL certifikáty se dále dělí podle typu zabezpečení na certifikáty se zeleným adresním řádkem Vaší společnosti, multidoménové, pro více subdomén, osobní i firemní pro podpis (např. šifrované emaily, PDF dokumenty). Základní rozdělení je podle ověření: domény(DV), organizace(OV) nebo rozšířené ověření(EV).

MUSÍM MÍT SSL CERTIFIKÁT NA WEBOVÉ STRÁNCE?

AUDIT IT BEZPEČNOSTI


Máte zájem o naše internetové služby?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů