GALAXIMA FAKTURY | ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB (EET)


Fakturace online Co fakturace umí Fakturace a EET Fakturace pro firmy Fakturace pro účetní Fakturace API (pro vývojáře)


GALAXIMA FAKTURY www.gxfaktury.cz je online služba, která umí pracovat všude tam, kde je připojení k internetu.

Prostřednictvím systému gxfaktury.cz zvládnete jednoduché vystavování faktur a online fakturaci včetně EET - získání ověřovacího kódu, který se vygeneruje do PDF dokladu.

Nabízí se dokonalý přehled o vystavených fakturách, přehledné statistiky, vystavení faktury, proforma faktury, zálohové faktury, dodacího listu či dobropisu - opravného daňového dokladu, dále online fakturace i v cizích měnách a jazycích.

Máte výběr z měn na faktury: Kč, Eur, GBP, USD, CAD, AUD, RUB, JPY, CHF, PLN a výběr z jazyků: česky, slovensky, anglicky, německy.

Umožňuje nahrát si vlastní logo a podpis na fakturách.

Budete mít tak dokonalý přehled o všech vystavených fakturách,můžete sledovat přehledné statistiky o kompletní fakturaci, nákladech a hospodaření firmy.

Data jsou bezpečně chráněna šifrovaným přenosem protokolem HTTPS se silným SSL certifikátem obdobným jako v elektronickém bankovnictví a také pravidelným zálohováním. Servery jsou umístěny v zabezpečeném datovém centru, jsou pravidelně kontrolovány jak z hlediska hardware, tak i z pohledu softwarového vybavení.

Vybrat si můžete ze tří cenových variant služeb GALAXIMA FAKTURY, a to: základní za 49 Kč za měsíc, standardní za 129 Kč za měsíc nebo varianta pro účetní za 249 Kč za měsíc.

V případě, že vám stávající varianta již nevyhovuje a nestačí, můžete kdykoliv přejít na vyšší placenou verzi. Podrobné informace o zaplacení a platnosti služby máte k dispozici po přihlášení účtu v nabídce "Platby GXFAKTURY.CZ"


fakturace, online fakturace, eet, fakturační program, faktura, proforma faktura, vedení fakturace

Online fakturace, kompletní fakturační online systém, faktury, zálohové faktury, proforma faktury, dobropisy (opravné daňové doklady) a automatické kontroly včetně kontroly plátce DPH. GALAXIMA FAKTURY ONLINE, kdekoliv a kdykoliv, EET, elektronická evidence tržeb. Přidejte se k nám...

Máte zájem o internetové služby?

Poptejte nás, zpracujeme pro vás cenovou kalkulaci, případně se s vámi rádi setkáme pro další postup.

Pro úspěšnou viditelnost webové prezentace klienta vytváříme návrhy a případnou správu internetové reklamy. Jednou z významných strategií je používání tzv. PPC (Pay Per Click - platba za proklik), zaměřujeme se především na Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads).

Další formou jsou podpůrné mikroweby, emailing a průběžné seo optimalizace. Vytváření zpětných odkazů na webové stránky je jednou z nejdůležitějších činností a často opomíjených po samotné realizaci stránek. Pro obsahované vyhledávání fulltextových vyhledávačů určuje do jisté míry i pořadí zobrazování výsledků a tedy i viditelnost webové stránky.

Chci zasílat email novinky