GALAXIMA FAKTURY | ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB (EET)


Fakturace online Co fakturace umí Fakturace a EET Fakturace pro firmy Fakturace pro účetní Fakturace API (pro vývojáře)


Online fakturační a účetní systém GALAXIMA FAKTURY, www.gxfaktury.cz, je velmi přehledný a jednoduchý na vedení a ovládání.

Vhodný pro firmy, které potřebují vydávat faktury, zálohové faktury, dobropisy- opravné daňové doklady, proformy faktur i faktury s přenesenou daňovou povinností. Počet vedených firem není omezen. Od základní verze účtu je přístupný EET manažer, stačí nahrát příslušný certifikát.

Vybírat si můžete formu úhrady: hotově, bankovním převodem, dobírkou, PayPAl, GoPay,Skrill, platební kartou či vzájemný zápočet. Fakturovat můžete nejen v českých korunách ( Kč), ale i v měnách jako je euro ( EUR), britská libra ( GBP), americký dolar ( USD), kanadský dolar ( CAD), australský dolar ( AUD), ruský rubl (RUB), japonský yen ( JPY) švýcarský frank (CHF), polské zloté (PLN).

Zvolit si ve fakturaci můžete i jazyk dokladu: český, slovenský, anglický a německý. Na dalších jazykových variantách pracujeme. Faktury umožňují QR kód pro platby, EAN kódy a tisknout je můžete v PDF formátu.

Od varianty Standard vedete více firem pod jedním účtem, můžete zaslat přístup do systému své účetní, chcete-li: zvolíte si vlastní číselné řady fakturace. Umožňujeme exporty dat do xls., pdf. a do účetního software POHODA.

V programu máte možnost vystavovat neomezeně faktur, nákladů i dodacích listů. Můžete vkládat neomezeně kontaktů a neomezeně účtů. Umožňujeme nahrát si vlastní logo a podpis na fakturách u jednotlivých firem.

A to vše pro firmy ve variantě Standard za 129 Kč za měsíc nebo variantě Pro účetní za 249 Kč za měsíc.


fakturace, online fakturace, eet, fakturační program, faktura, proforma faktura, vedení fakturace

Online fakturace, kompletní fakturační online systém, faktury, zálohové faktury, proforma faktury, dobropisy (opravné daňové doklady) a automatické kontroly včetně kontroly plátce DPH. GALAXIMA FAKTURY ONLINE, kdekoliv a kdykoliv, EET, elektronická evidence tržeb. Přidejte se k nám...

Máte zájem o internetové služby?

Poptejte nás, zpracujeme pro vás cenovou kalkulaci, případně se s vámi rádi setkáme pro další postup.

Pro úspěšnou viditelnost webové prezentace klienta vytváříme návrhy a případnou správu internetové reklamy. Jednou z významných strategií je používání tzv. PPC (Pay Per Click - platba za proklik), zaměřujeme se především na Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads).

Další formou jsou podpůrné mikroweby, emailing a průběžné seo optimalizace. Vytváření zpětných odkazů na webové stránky je jednou z nejdůležitějších činností a často opomíjených po samotné realizaci stránek. Pro obsahované vyhledávání fulltextových vyhledávačů určuje do jisté míry i pořadí zobrazování výsledků a tedy i viditelnost webové stránky.

Chci zasílat email novinky