GALAXIMA FAKTURY | ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB (EET)


Fakturace online Co fakturace umí Fakturace a EET Fakturace pro firmy Fakturace pro účetní Fakturace API (pro vývojáře)


Co všechno systém GXFAKTURY.CZ / Pro účetní umí a nabízí...

Internetová aplikace GALAXIMA FAKTURY Vám nabízí variantu účtu Pro účetní, která je vhodná a vytvořená převážně pro administrátory a účetní firem, ke snadnějšímu zpracování podkladů pro účetnictví, fakturace, kontaktů i statistických dat.

Největší výhodou systému je, že pod jedním účtem spravujete více firem (neomezeně).

Umí vydávat faktury v PDF, QR kód platby na fakturách, EAN kódy. Vytvoříte vícejazyčné doklady, víceměňové doklady. Pracujete s vlastní číselnou řadou fakturace u každé firmy, umožňujeme exporty faktur do účetního software Pohoda, exporty dat do formátu xls, csv, pdf. Propojení s jinými systémy pomocí API rozhraní.

Můžete vystavovat neomezeně faktur, ukládat neomezeně položek v evidenci nákladů, kontaktů, u kterých lze automaticky kontrolovat správnost údajů na plátce DPH.

Máte možnost zvolit přístup neomezeně uživatelům s různými právy pro konkrétní firmu nebo firmy. Automaticky systém kontroluje plátce či neplátce DPH, můžete si zadat u firem neomezeně účtů.

V systému www.gxfaktury.cz je možné propojení s EET po nahrání příslušného certifikátu.


fakturace, online fakturace, eet, fakturační program, faktura, proforma faktura, vedení fakturace

Online fakturace, kompletní fakturační online systém, faktury, zálohové faktury, proforma faktury, dobropisy (opravné daňové doklady) a automatické kontroly včetně kontroly plátce DPH. GALAXIMA FAKTURY ONLINE, kdekoliv a kdykoliv, EET, elektronická evidence tržeb. Přidejte se k nám...

Máte zájem o internetové služby?

Poptejte nás, zpracujeme pro vás cenovou kalkulaci, případně se s vámi rádi setkáme pro další postup.

Pro úspěšnou viditelnost webové prezentace klienta vytváříme návrhy a případnou správu internetové reklamy. Jednou z významných strategií je používání tzv. PPC (Pay Per Click - platba za proklik), zaměřujeme se především na Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads).

Další formou jsou podpůrné mikroweby, emailing a průběžné seo optimalizace. Vytváření zpětných odkazů na webové stránky je jednou z nejdůležitějších činností a často opomíjených po samotné realizaci stránek. Pro obsahované vyhledávání fulltextových vyhledávačů určuje do jisté míry i pořadí zobrazování výsledků a tedy i viditelnost webové stránky.

Chci zasílat email novinky