Tvorba webových stránek České Budějovice

Naše internetové projekty | internetové stránky


NAŠE ONLINE PROJEKTYEshop gxshop.cz
gxfaktury.cz
Online fakturace GALAXIMA FAKTURY je uživatelsky jednoduchý systém pro fakturaci. Přehledná administrace umožňuje komplexní přehledy a filtry zobrazování.

Obsahuje velkou řadu funkcí a je neustále rozšiřován. Nabízíme 7 dní zdarma na vyzkoušení základní varianty. Vystavování faktury během 1 minuty. Samozřejmostí je podpora exportů a komplexní přehled včetně kontaktů. Je připraven pro spolupráce účetních a firem, případně API rozhraní pro jiné systémy.
Eshop gxshop.cz
gxshop.cz
Eshopový systém naší společnosti je plně optimalizovaný pro fulltextové vyhledávače, včetně jednoduché a přehledné administrace vhodné i pro začátečníky.

Obsahuje velkou řadu funkcí a modulů. Nabízíme 14 dní zdarma na vyzkoušení plné verze eshopu. Funkční během 5 minut od registrace. Samozřejmostí je podpora exportů a napojení na sociální sítě.

Nabízíme individuální správu eshopu včetně možnosti exportu produktů z předchozích eshop systémů, případně design eshopu na přání klienta.
Doučování, online doučování, super doučování
superdoucovani.cz
Web prezentace a databanka aktuálně více než 700 lektorů (doučovatelů) pro zprostředkování doučování / výuky. Superdoučování.cz nabízí možnost bezplatně vložit poptávku na doučování běžných i praktických předmětů, hudebních nástrojů, zpěvu včetně cizích jazyků.

Superdoučování.cz využívají děti i dospělí, kteří preferují individuální doučování a chtějí osobní přístup, a to buď osobně nebo přes Skype (online doučování).
Portál Lodnaprodej.cz
lodnaprodej.cz
Specializovaný portál inzerce lodí & příslušenství a sociální sítě námořníků, fanoušků vody a vodních sportů. Součástí Lodnaprodej.cz je databanka článků a cestopisů námořníků, firemních profilů a prezentací.

Máte zájem o naše internetové služby?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů